VW GOLF IV (1J1) 2.0 - Tlumič hluku od 7/1998 do 5/2004, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AEG, APK, AQY, AVH, AZG, AZJ, BEJ, BER, BEV, BHP, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
| Typ vozidla | LONGLIFE(+) |
| Délka [mm] | 1550 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,920 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Tvar | Forma se liší od originálu |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 410129 |
|---|---|
| Kód motoru | APK/AQY/AZG |
| Varianta výbavy | 00000000000000006498 |
| Délka [mm] | 1340 mm |
| Hmotnost [kg] | 13,6 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Kód motoru | AZJ |
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Kód motoru | APK, AQY |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2001 |
|---|---|
| Kód motoru | AZJ |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 755 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,1 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | APK, AQY |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | longlife |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Hmotnost [kg] | 11 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2001 |
|---|---|
| Kód motoru | AZJ |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | longlife |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,04 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | APK, AQY |
|---|---|
| Kvalita, jakost | standard |
| Délka [mm] | 770 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,4 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | LONGLIFE(+) |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
| Typ vozidla | LONGLIFE(+) |
| Hmotnost [kg] | 14,000 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Alternative parts |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1998 |
| Kód motoru | AQY-APK |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 10,740 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Alternative parts |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1998 |
| Kód motoru | AQY-APK |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,260 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2001 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1310 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,480 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10607 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1998 |
| Délka [mm] | 1170 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2001 |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15470 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15470 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Tvar | Forma se liší od originálu |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost