FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V - Tlumič hluku od 1/1995 do 8/1995, 1796 ccm, 77 kW, 105 hp, RDA, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,4 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | ZH18EFI |
|---|---|
| Typ vozidla | ANL |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1140 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,800 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 1419 |
|---|---|
| Délka [mm] | 860 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1180 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,26 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 410580 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006378 |
| Délka [mm] | 1130 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,07 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 410581 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006380 |
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,3 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | RDA |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 77 kW |
| Sériové číslo | 14.7080 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | RDA |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 77 kW |
| Sériové číslo | 14.7081 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1150 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,65 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1220 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 8 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | ZH18EFI |
|---|---|
| Typ vozidla | ANL |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1140 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,800 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost