FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel - Tlumič hluku od 9/2002 do 7/2004, 1796 ccm, 85 kW, 115 hp, EYDD, EYDG, EYDI, Šikmá zadní část
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 424918 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000005430 |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,98 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Kód motoru | ZH18HDEZ |
|---|---|
| Délka [mm] | 670 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,800 kg |
| Klíčové písmeno | 62 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Sériové číslo | 14.7116 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004511 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,98 kg |
Dostupnost