VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T - Tlumič hluku od 5/2000 do 6/2006, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AGU, ARZ, AUM, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 9456 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Typ vozidla | ECONOMY(+) |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1550 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,920 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414312 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2006 |
| Varianta výbavy | 00000000000000005878 |
| Délka [mm] | 1460 mm |
| Hmotnost [kg] | 13,9 kg |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Tvar | Forma se liší od originálu |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | longlife |
| Délka [mm] | 1450 mm |
| Hmotnost [kg] | 12 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | LONGLIFE(+) |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2003 |
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Kód motoru | AGU/AUM |
| Hmotnost [kg] | 14,000 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16385 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1310 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,480 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15486 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2006 |
| Délka [mm] | 1540 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Kód motoru | AUM |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 110 kW |
| Sériové číslo | 50.7009 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Kód motoru | AUM |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Variant |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1500 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,2 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1500 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 305 mm |
| Výška [mm] | 235 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,9 kg |
| Zpracování | stlačený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1500 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
| Tvar | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9456 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2006 |
| Délka [mm] | 1500 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Kód motoru | AUM |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Variant |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost