RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) - Tlumič hluku od 10/1984 do 12/1988, 1237 ccm, 40 kW, 55 hp, C1G 700, C1G 710, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 10/1986 |
|---|---|
| Kód motoru | C1G |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | TC/GTC |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1986 |
|---|---|
| Kód motoru | C1G |
| Počet dveří | 3,5 |
| Typ vozidla | B37S-C37S |
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Délka [mm] | 1700 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,930 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1986 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1986 |
| Číslo podvozku (VIN) od | D00011690- |
| Kód motoru | C1G |
| Počet dveří | 3,5 |
| Typ vozidla | y only |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1180 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,370 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1986 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1986 |
| Číslo podvozku (VIN) od | D00011690- |
| Kód motoru | C1G |
| Počet dveří | 3,5 |
| Typ vozidla | y only |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1180 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,370 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1850 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 400 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,45 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1130 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,04 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004616 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,82 kg |
Dostupnost