RENAULT 21 limuzína (L48_) 2.1 D (L486) - Tlumič hluku od 3/1986 do 12/1989, 2068 ccm, 48 kW, 65 hp, J8S 704, limuzína
| Konstrukční rok do | 04/1989 |
|---|---|
| Kód motoru | J8S |
| Počet dveří | 4 |
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1989 |
|---|---|
| Kód motoru | J8S |
| Počet dveří | 4 |
| montovaná strana | zadní |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1989 |
|---|---|
| Kód motoru | J8S |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | L486 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1280 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,700 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,00 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1290 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,36 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402294 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000005518 |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | J8S 704 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 48 kW |
| Sériové číslo | 40.7074 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1989 |
|---|---|
| Kód motoru | J8S |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTD/DX |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1989 |
|---|---|
| Kód motoru | J8S |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTD/DX |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1989 |
|---|---|
| Kód motoru | J8S |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTD/DX |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1989 |
|---|---|
| Kód motoru | J8S |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTD/DX |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,68 kg |
Dostupnost