PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 - Tlumič hluku od 10/1982 do 8/1985, 1905 ccm, 75 kW, 102 hp, 159 (XU9S), limuzína
| Rok výroby od | 07/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | XU92C/XU9S |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTX |
| montovaná strana | zadní |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | XU9S-XU92C |
| Typ vozidla | M76A |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 970 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,810 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,42 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402669 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000005279 |
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,42 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | 159 (XU9S) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 75 kW |
| Sériové číslo | 36.7027 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | 159 (XU9S) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 75 kW |
| Sériové číslo | 36.7028 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | XU92C/XU9S |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTX |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | XU92C/XU9S |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTX |
Dostupnost