FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. - Tlumič hluku od 2/1988 do 5/1991, 1595 ccm, 66 kW, 90 hp, 149 C2.046, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
| Číslo podvozku (VIN) do | -4281910 |
| Číslo podvozku (VIN) | transmission -261312 |
| Kód motoru | 161A2000 |
| Typ vozidla | U555A |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 2010 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,870 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
| Typ vozidla | 159-160-160A |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 2000 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,720 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 970 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,02 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1970 mm |
| Hmotnost [kg] | 13,80 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | 149 C2.046 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 66 kW |
| Sériové číslo | 12.7038 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
| Číslo podvozku (VIN) do | -4281910 |
| Číslo podvozku (VIN) | transmission -261312 |
| Kód motoru | 161A2000 |
| Typ vozidla | U555A |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 2010 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,870 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
| Typ vozidla | 159-160-160A |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 2000 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,720 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1840 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 12 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2040 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Výška [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,9 kg |
Dostupnost