SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Tlumič hluku od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | AAU |
| Počet dveří | 3/5 |
| montovaná strana | zadní |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,850 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
| Délka [mm] | 1210 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1280 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,06 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1271 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,52 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 403346 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000005148 |
| Délka [mm] | 1280 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,06 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | AAU |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 33 kW |
| Sériové číslo | 46.7009 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | AAU |
| Počet dveří | 3/5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-Z-644 000 |
| pro OE číslo | 6K6.253.609 |
| Díly v seznamu | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-Z-644 000 |
| pro OE číslo | 6K6.253.609T |
| Díly v seznamu | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1290 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,75 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1230 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 255 mm |
| Výška [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | AAU |
| Počet dveří | 3/5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,850 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1260 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,36 kg |
Dostupnost