BMW 5 (E39) 520 i - Tlumič hluku od 1/1996 do 6/2003, 1990 ccm, 110 kW, 150 hp, M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4), limuzína
| Konstrukční rok do | 09/1998 |
|---|---|
| Varianta výbavy | Tilger mit Flansch |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 970 mm |
| Hmotnost [kg] | 12 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,4 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1010 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Without CAT |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1998 |
| Kód motoru | M52206S3 |
| Typ vozidla | E39 |
| montovaná strana | zadní |
| ne pro variantu vybavení | Sport |
| Délka [mm] | 920 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,300 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | M52B |
|---|---|
| Typ vozidla | E39 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 930 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,650 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1998 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1998 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,4 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405210 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001526 |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405210 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000003816 |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405211 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000005486 |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,3973 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | M52 B20 (206S4) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 110 kW |
| Sériové číslo | 08.7053 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| Kód motoru | M52B20(206S3) |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| Kód motoru | M52B20(206S3) |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1010 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,65 kg |
Dostupnost