AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.2 TFSI - Tlumič hluku od 2/2013 do 5/2015, 1197 ccm, 77 kW, 105 hp, CJZA, Šikmá zadní část
| Kód motoru | CJZA |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 77 kW |
| Sériové číslo | 04.7087 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
Dostupnost