ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Tlumič hluku od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Kód motoru | AR67601 |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| montovaná strana | zadní |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Typ vozidla | 167A4 |
| Hmotnost [kg] | 7,970 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 2577 mm |
| Hmotnost [kg] | 20,46 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406081 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006602 |
| Délka [mm] | 2577 mm |
| Hmotnost [kg] | 17,5 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | AR67601 |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Twin Spark |
Dostupnost
| Kód motoru | AR67601 |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Twin Spark |
Dostupnost