MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Tlumič hluku od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Varianta výbavy | 4 X 4 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| Kód motoru | 4D56 |
| Typ vozidla | L200 |
| Délka [mm] | 1530 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,400 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1630 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,5 kg |
| Zpracování | stlačený |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2001 |
| Délka [mm] | 1640 mm |
Dostupnost