CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 HDI 109 - Tlumič hluku od 2/1999 do 4/2003, 1997 ccm, 80 kW, 109 hp, RHZ (DW10ATED), Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 409113 |
|---|---|
| Číslo produkce od | 08407 |
| Číslo produkce do | 08406 |
| Varianta výbavy | 00000000000000005410 |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,1 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | DW10ATED |
| Počet dveří | 5 |
| montovaná strana | zadní |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 08407 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,0 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Depol. CEE2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Kód motoru | DW10ATED |
| Typ vozidla | X1 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,530 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | RHZ (DW10ATED) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 80 kW |
| Sériové číslo | 10.7036 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | DW10ATED |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 850 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,4 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1040 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,6 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 840 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 360 mm |
| Výška [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,2 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 950 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 320 mm |
| Výška [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,6 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | DW10ATED |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost