DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - Katalyzátor od 9/2005, 1461 ccm, 48 kW, 65 hp, K9K 790, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | 4 eura |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,445 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Emisní norma | Euro 3 |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní sadou |
| Záruka | 2 roků garance nebo do 80.000km |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,10 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416159 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000008750 |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,1 kg |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Sériové číslo | 40.0063 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Emisní norma | 4 eura |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Emisní norma | až 3 eura |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-103R |
| jen ve spojení s | FK80427 |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Výrobek splňuje | Euro 3 |
Dostupnost
| Emisní norma | až 3 eura |
|---|---|
| jen ve spojení s | BM80427H |
Dostupnost
| Emisní norma | 4 eura |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost