SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI - Katalyzátor od 11/2005 do 5/2010, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BMM, Šikmá zadní část
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1260 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,40 kg |
| Emisní norma | Euro 5 |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1155 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,3 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | BMM |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 103 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 04.0044 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1120 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,8 kg |
| Emisní norma | Euro 3 (D3) |
Dostupnost