PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D - Katalyzátor od 6/1994 do 4/1996, 1527 ccm, 40 kW, 54 hp, VJY (TUD5), Šikmá zadní část
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 788 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 2260 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,00 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 403928 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000008084 |
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 5 kg |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Sériové číslo | 10.0046 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Sériové číslo | 12.0151 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | VJY (TUD5) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 40 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 36.0005 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 2 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 5 kg |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta bez OBD |
| Délka [mm] | 790 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta bez OBD |
| Délka [mm] | 790 mm |
| Emisní norma | Euro 2 |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 2 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost