JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ) - Katalyzátor od 9/1991 do 4/1999, 3964 ccm, 135 kW, 184 hp, MX, uzavřený terénní vůz
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 2 |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,600 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1995 |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Délka [mm] | 580 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,000 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,51 kg |
Dostupnost
| Emisní norma | až 2 eura |
|---|---|
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Vybavení vozidla | pro auta bez OBD |
| Zkušební značka | E9-103R |
| jen ve spojení s | FK90001 |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Výrobek splňuje | Euro 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
| Emisní norma | až 2 eura |
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| Zkušební značka | E9-103R |
| jen ve spojení s | FK90169 |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Výrobek splňuje | Euro 2 |
Dostupnost
| Emisní norma | až 2 eura |
|---|---|
| Způsob montáže | upevnění příruby |
| Zkušební značka | E57-103R |
| jen ve spojení s | FK90356 |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Výrobek splňuje | Euro 2 |
Dostupnost
| Emisní norma | až 2 eura |
|---|---|
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Vybavení vozidla | pro auta bez OBD |
| jen ve spojení s | BM90001 |
| jen ve spojení s | BM90001H |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
| Emisní norma | až 2 eura |
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| jen ve spojení s | BM90169 |
| jen ve spojení s | BM90169H |
Dostupnost
| Emisní norma | až 2 eura |
|---|---|
| Způsob montáže | upevnění příruby |
| jen ve spojení s | BM90356 |
| jen ve spojení s | BM90356H |
Dostupnost
| Délka [mm] | 820 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| Emisní norma | až 3 eura |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1997 |
| Vybavení vozidla | pro auta bez OBD |
| Délka [mm] | 560 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost