ROVER 400 II (RT) 414 - Katalyzátor od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,685 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Emisní norma | Euro 1 |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 422224 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000008147 |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 42.0010 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
| Délka [mm] | 400 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Emisní norma | Euro 2 |
Dostupnost