ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Katalyzátor od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Typ vozidla | 167A4 |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,960 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 405 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,12 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406081 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000008156 |
| Délka [mm] | 408 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,67 kg |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Kód motoru | AR 67106 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 103 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 02.0012 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | AR67601 |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Twin Spark |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Emisní norma | až 2 eura |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-103R |
| jen ve spojení s | FK90389 |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Výrobek splňuje | Euro 2 |
Dostupnost
| Emisní norma | až 2 eura |
|---|---|
| jen ve spojení s | BM90389 |
| jen ve spojení s | BM90389H |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kód motoru | AR67601 |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Twin Spark |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost