RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 75 - Trubky od 9/2010, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 802, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 20830 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Kód motoru | K9K808 |
| montovaná strana | centrum |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| Typ vozidla | KW04 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Klíčové písmeno | 62 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20830 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| Typ vozidla | KW0B |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1400 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| pro OE číslo | 20.01.076.78R |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pryžokovového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 20.01.076.78R |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pryžokovového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím prvkem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 409787 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001202 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 40.5071 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1400 mm |
| Šířka [mm] | 220 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Kód motoru | K9K808 |
| Typ vozidla | KW04 |
| montovaná strana | centrum |
| Klíčové písmeno | |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost