VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 - Trubky od 5/1999 do 4/2002, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AEH, AKL, APF, kombi
| Varianta výbavy | Repair Flex |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
| Kód motoru | AEH-AKL |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Klíčové písmeno | 62 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | AEH |
|---|---|
| Průměr v mm | 46,5 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 46,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | flexibilní |
| specifikace | Inter Lock |
| specifikace | mit Flansch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
Dostupnost