SKODA FELICIA II (6U1) 1.3 - Trubky od 1/1998 do 6/2001, 1289 ccm, 43 kW, 58 hp, AMJ, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 13849 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2000 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,270 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,24 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | AMJ |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 43 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 50.1002 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 710 mm |
| Šířka [mm] | 180 mm |
| Výška [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,24 kg |
Dostupnost