CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi - Trubky od 6/1991 do 12/1992, 1360 ccm, 74 kW, 100 hp, KFZ (TU3FJ2/Z), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 535 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,95 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 411966 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000813 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | KFZ (TU3FJ2) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 74 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 10.1041 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
Dostupnost