TOYOTA LITEACE autobus (_R2_) 2.0 D (CR21LG) - Trubky od 1/1992 do 5/1994, 1974 ccm, 53 kW, 72 hp, 2C, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 3747 |
|---|---|
| Typ vozidla | CR21-CR27 |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 3,625 kg |
| Klíčové písmeno | 62 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 910 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
Dostupnost