SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 - Trubky od 9/2000 do 12/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, AVU, BFQ, kombi
| Varianta výbavy | Repair Flex |
|---|---|
| Kód motoru | AVU, BFQ |
| Typ vozidla | 1U5 |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Klíčové písmeno | 62 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | BFQ |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 75 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 58.1029 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
Dostupnost