DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - Trubky od 9/2005, 1461 ccm, 48 kW, 65 hp, K9K 790, limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | centrum |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1500 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1040 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,710 kg |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1410 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416159 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001185 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416159 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000002125 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 790 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 48 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 13.3001 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Sériové číslo | 13.5002 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 5 |
| jen ve spojení s | FK50627 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 5 |
| jen ve spojení s | BM50627 |
Dostupnost