BMW 5 Touring (E61) 520 d - Trubky od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Emisní norma | 4 eura |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416331 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001103 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2007 |
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | FK70592 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2007 |
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | BM70592 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 690 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
Dostupnost