VOLVO C30 (533) 1.6 - Trubky od 10/2006 do 12/2012, 1596 ccm, 74 kW, 100 hp, B 4164 S3, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 417757 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006033 |
| montovaná strana | zadní |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Sériové číslo | 60.9023 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | -> 189999 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| verze | R-Design |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 190000 -> |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| verze | R-Design |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
Dostupnost