RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Trubky od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Počet dveří | 3,5 |
| Typ vozidla | B371-C371 |
| montovaná strana | centrum |
| Hmotnost [kg] | 2,910 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Počet dveří | 3,5 |
| Typ vozidla | B371-C371 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 540 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,240 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 540 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,20 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1685 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,31 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1700 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,93 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402217 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000535 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 820 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402218 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000859 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 760 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402218 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001851 |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402217 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001872 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1690 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | C1E 720 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 35 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 40.1007 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | C1E 720 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 35 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 40.1026 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | C1E 720 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 35 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 40.5040 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | C1E 720 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 35 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 40.5042 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost