PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 - Trubky od 10/1982 do 8/1985, 1905 ccm, 75 kW, 102 hp, 159 (XU9S), limuzína
| Rok výroby od | 07/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | XU9S-XU92C |
| Typ vozidla | M76A |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 2,750 kg |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402669 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000196 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1060 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,1 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost