CITROËN C15 kombi 1.4 - Trubky od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| Varianta výbavy | 420343 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000809 |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 420343 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001378 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 2310 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,1 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 420343 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 10.5002 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost