ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.AXZ1B) - Trubky od 6/2008 do 3/2010, 1910 ccm, 125 kW, 170 hp, 937 A6.000, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 24643 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla bez filtru pevných částic |
| Část | střední část |
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,945 kg |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 421071 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
| Varianta výbavy | 00000000000000001020 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1060 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24643 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | centrum |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24643 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2009 |
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla bez filtru pevných částic |
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Část | střední část |
| Délka [mm] | 1210 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,970 kg |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1210 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,88 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1060 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,20 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 860 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,10 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 421071 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
| Varianta výbavy | 00000000000000001276 |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | 937 A6.000 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 125 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 02.1064 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | 937 A6.000 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 125 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 02.5003 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost