ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Trubky od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Typ vozidla | 167A4 |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 3,700 kg |
| Klíčové písmeno | 62 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,50 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406081 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001366 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,1959 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | AR 67106 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 103 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 02.1024 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | až 2 eura |
| jen ve spojení s | FK70380 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Emisní norma | až 2 eura |
| jen ve spojení s | BM70380 |
Dostupnost