MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V - Trubky od 10/1996 do 9/1998, 1489 ccm, 65 kW, 88 hp, Z5-DE, Šikmá zadní část
| Kód motoru | Z501 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 2,000 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | ZL05-ZL06 |
| Typ vozidla | BJ1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez lambda sondy |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez lambda sondy |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 407361 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000098 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 407360 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000099 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | ZL05-ZL06 |
| Typ vozidla | BJ1 |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| jen ve spojení s | FK70558 |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Sériové číslo | 20.1017 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost