MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Trubky od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| Kód motoru | 4D56 |
| Typ vozidla | L200 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,000 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 920 mm |
| Šířka [mm] | 280 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
Dostupnost