AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI - Těsnění od 2/2017 do 10/2020, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DDYA, DGTE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Výfuková trubka u turbodmychadla na výfukové plyny |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36163 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0253115AE |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,3 mm |
| Délka [mm] | 76 mm |
| Šířka [mm] | 76 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36163 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,3 mm |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| vnitřní průměr [mm] | 111,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | s AGR chladičem |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33135 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vstup |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 60,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36163 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 76 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36163 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,3 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 61,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75,7 mm |
Dostupnost