AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Těsnění od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-L-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8A-N-200 000 |
| Kód motoru | PS |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Výška [mm] | 14,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 51,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,3 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 431 253 115 A |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| počet děr | 2 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 21561 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Šířka [mm] | 156,4 mm |
| Výška [mm] | 89 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 14,4 mm |
| Šířka [mm] | 46,7 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 21561 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| Šířka [mm] | 50,9 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,079 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-L-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8A-N-200 000 |
| Kód motoru | PS |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 51,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,3 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 117 mm |
| Šířka [mm] | 93 mm |
| váha [g] | 21,881 g |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 65 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 51,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 401378 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007181 |
| Délka [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 401378 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007190 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 401377 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007387 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 46,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost