TOYOTA LITEACE autobus (_R2_) 2.0 D (CR21LG) - Těsnění od 1/1992 do 5/1994, 1974 ccm, 53 kW, 72 hp, 2C, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 3747 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 57 mm |
| Šířka [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3747 |
|---|---|
| montovaná strana | Výfuková trubka u tlumiče hluku |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 17639 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 5,1 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 17639 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 6,6 mm |
| Šířka [mm] | 6,6 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3747 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| Výška [mm] | 5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 44 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 44 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost