VW BORA I (1J2) 1.6 FSI - Těsnění od 1/2002 do 5/2005, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, BAD, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 16388 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 106 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16388 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413477 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007320 |
| Délka [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413477 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007387 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,5 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,5 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-3-469123 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo produkce | K0530085 |
Dostupnost