RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi - Těsnění od 5/2005 do 8/2007, 2188 ccm, 102 kW, 140 hp, G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 707, Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 93016 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | vstup |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| Šířka [mm] | 11 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost