MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Těsnění od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 83 mm |
| Šířka [mm] | 8,3 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 23080 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 5,2 mm |
| Šířka [mm] | 49,9 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | GG1>600 001 |
|---|---|
| Kód motoru | L3 |
| montovaná strana | výstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 17,4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82,2 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23702 |
|---|---|
| pro OE číslo | L3A1-40-581 |
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
| Délka [mm] | 82 mm |
| Šířka [mm] | 64,5 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
Dostupnost