PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Těsnění od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 46,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416498 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2006 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007228 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416498 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2006 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007687 |
Dostupnost
| Emisní norma | L5 |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Výška [mm] | 8,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 8,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost