HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Těsnění od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Výška [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 57 mm |
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 15 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 57 mm |
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 15 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Číslo produkce | K0536640 |
Dostupnost