TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D (LN85, LN90) - Těsnění od 10/1991 do 7/1997, 2446 ccm, 59 kW, 80 hp, 2L, pick-up
| Výška [mm] | 5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1995 |
|---|---|
| Kód motoru | 2L |
| Typ vozidla | LN85 |
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| Číslo produkce | 0533510 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 5,2 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 55,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68,5 mm |
| Číslo produkce | 0533540 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
| montovaná strana | výstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost