VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 - Těsnění od 10/1994 do 8/1996, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AEK, AFT, limuzína
| Varianta výbavy | 404200 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007364 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 404200 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007529 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| počet děr | 2 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 15 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| Výška [mm] | 19 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3A-S-012000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A-V-300000 |
| Kód motoru | AFT |
| montovaná strana | přední |
| kód ložiska | 01 |
| Číslo produkce | 0520070 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14,8 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Číslo produkce | 0530080 |
Dostupnost