MAZDA MX-5 I (NA) 1.8 (NA8C) - Těsnění od 1/1993 do 4/1998, 1840 ccm, 96 kW, 130 hp, BP (DOHC), BP-ZE, BPF1, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 1949 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) od | NA18>308213 |
| Číslo podvozku (VIN) do | NA18>400000 |
| montovaná strana | výstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost