MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) - Těsnění od 10/1995 do 5/2000, 1998 ccm, 132 kW, 180 hp, M 111.944, limuzína
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 351 13 3 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 19 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 69 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 55,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405264 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007058 |
| Délka [mm] | 100 mm |
Dostupnost