FORD TRANSIT autobus (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) - Těsnění od 1/1995 do 3/2000, 2496 ccm, 63 kW, 85 hp, 4GA, 4GB, 4GC, 4GD, 4GE, 4GF, autobus
| Rok výroby od | 08/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | D25T/4GC |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | 80S/100S/120S/150S |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | D25T/4GC |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | 100L/150L/190/190L |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | D25T/4GC |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | 80S/100S/120S/150S |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | D25T/4GC |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | 100L/150L/190/190L |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
Dostupnost
| Kód motoru | 4GC |
|---|---|
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4433 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1996 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 21790 |
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,4 mm |
| Délka [mm] | 114 mm |
| Šířka [mm] | 113,8 mm |
| Výška [mm] | 111 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
| Sériové číslo | 99.4150 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1996 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1709.38 |
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Výfuková trubka u tlumiče hluku |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,3 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 125 mm |
| Délka [mm] | 120 mm |
| Délka [mm] | 125,5 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Šířka [mm] | 119 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,017 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 120 mm |
| Vnější průměr [mm] | 125 mm |
| Klíčové písmeno | 21 |
| Sériové číslo | 99.4150 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost