OPEL KADETT E Šikmá zadní část (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48) - Těsnění od 9/1984 do 8/1986, 1796 ccm, 85 kW, 115 hp, 18 E, 18 SE, 18 SEH, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 47,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 400590 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Varianta výbavy | 00000000000000007136 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 400590 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Varianta výbavy | 00000000000000007312 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | S1.8NV |
|---|---|
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Číslo produkce | 0545520 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4754 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
Dostupnost